D-Wade, CP3 a Melo si nadmieru vážia Kobeho Bryanta! (Video)

23. februára 2016  //  By:   //  Basketball, News  //  No Comment

Kobeho ukončenie kariéry v jeho tohtoročnej a zároveň poslednej sezóne NBA, je sprevádzané okrem nekonečného potlesku od vďačných fanúšikov aj slovami chvály, rešpektu a hlavne ľútosti z jeho odchodu od kolegov z basketbalovej profesie.

Počas úžasného All Star víkendu v Toronte, trojica Kobeho rivalov a priateľov v zložení Dwayne Wade, Chris Paul a Carmelo Anthony, pripravila pre „čiernu mambu“ špeciálnu rozlúčkovú večeru v jednom z luxusných torontských podnikov. Na tomto večierku sa okrem spomínanej štvorice po boku s ich ženami  zišli aj ďalšie osobnosti z basketbalového ale aj hudobného sveta, aby všetci spoločne Kobemu zasalutovali za jeho prínos do basketbalu.

Páni nešetrili slová a otvorene priznali ako si Bryanta vážia a pospomínali na nezabudnuteľné chvíle s Kobem. Zábavné historky žijúcu legendu rozhodne pobavili a ich úprimné gestá si nadmieru vážil.

A ako to kamaráti robia, vedia sa aj dobre podpichnúť. Tentoraz v podobe darov ktoré odkazovali na to, že Kobe je už basketbalový dedko. CP3 daroval číslu 24 dôchodcovskú paličku a okuliare na čítanie. D-Wade prišiel s ročným preplatným Netflixu a zákazkovou róbou. Carmelo podaroval veľmi kvalitné víno Gaja Barbaresco a zdôraznil, že s pribúdajúcim vekom je kvalitnejšie, čím túto vetu obrazne smeroval na Kobeho.

V krátkom zostrihu je naozaj úžasne vidieť Kobeho vďaku a rešpekt od súčasných hviezd NBA, ktorí ako mnohí iní, považujú Kobeho Bryanta za svojho najväčšieho basketbalového mentora. ENJOiii

About the Author :

Leave a reply