Najlepšie akcie v NBA za mesiac február (video)

2. marca 2016  //  By:   //  Basketball, News  //  No Comment

Ako už zvykom býva, NBA nám koncom mesiaca vždy nadelí to najlepšie z toho, čo si basketbalový hráči dovolili suveréne predviesť. Mesiac február bol skutočne svedkom brilantných akcií či už vo forme smečov, nahrávok alebo víťazných striel v posledných sekundách zápasov.

Presne posledný spomenutý hajlajt predviedol Stephen Curry na domácej palubovke Oklahoma City Thunder, keď si dovolil pochovať Kevina Duranta, Russella Westbrooka a celý ich tím presnou a nekompromisnou strelou ďaleko od trojkového oblúka v záverečných sekundách zápasu. Momentálne si dovolím tvrdiť, že táto strela obsadila prvé miesto v „kategórii“ najlepšie akcie v NBA za sezónu 2015/2016. Samozrejme liga pre tento rok ešte nie je u konca ale rozhodne je Stephov buzzer favoritom na víťaza. Jedná sa predsa o MVP minulej sezóny, takže sa niet čomu diviť.

No nie len Steph ale aj spomínaný Russell Westbrook, Kevin Durant či DeAndre Jordan majú na svojom konte skvelé zakončenia do basketbalového koša. Už sa len nechať presvedčiť nižšie pridanými videami, ktoré skutočne stoja za zhliadnutie. Február popri ALL STAR víkende zatiaľ jednoznačne vedie. ENJOiii

zdroj: NBA.com

 

 

About the Author :

Leave a reply